Кошик
268 відгуків
Легкий вхід на сайт з мобільного пристрою. Мобільний додатокЗавантажити
+380 (50) 353-72-71
+380
67
350-26-00
+380
93
170-10-65
Аграрний магазин "Нива"
Корзина
Рекомендації, що до внесення мікродобрив під кукурудзу

Рекомендації, що до внесення мікродобрив під кукурудзу

Рекомендації, що до внесення мікродобрив під кукурудзу

Комплексні мікродобрива Мінераліс.

Кукурудза – це одна з основних зернових культур України, що має найвищу урожайність. При цьому серед зернових культур, кукурудза має найвищий винос та коефіцієнт засвоєння мікроелементів із ґрунту. На формування 1 т зерна і відповідної кількості вегетативних органів кукурудза виносить з 1 га ґрунту, кг/га: N – 20-30, Р2О5 – 8-10, К2О – 15-17, а також багато кальцію 10, магнію (Mg) – 6, сірки (S) – 4-5, марганцю (Mn) – 0,15, цинку (Zn) – 0,05-0,1, бору (B) – 0,01-0,02, молібдену (Мo) – 0,01, заліза (Fe) – 0,2 та інших мікроелементів.
У розвитку кукурудзи можна виділити два важливих періоди щодо живлення основними елементами: період утворення 4-6 листків і період від появи 7-9 листків до повного викидання волоті. Важливу роль в ці етапи живлення кукурудзи відіграють мікроелементи, які сприяють не тільки кращому засвоюванню основних елементів, але й покращенню фізіологічних процесів в рослині. В період 4-6 листків коренева система кукурудзи розвинена ще слабо і поглинання поживних речовин із ґрунту обмежене. Тому, саме в цей період значну увагу слід приділяти збалансованому живленню рослин, ми рекомендуємо вносити комплексне мікродобриво, яке містить всі необхідні для кукурудзи мікроелементи Мікро-Мінераліс Універсальний Плюс (норма витрат 1,0 - 1,5 л/га)+ для кращого розвитку кореневої системи НаноМінераліс (норма витрат 0,05 л/га). Внесення даного мікродобрива дозволяє оптимізувати розвиток кореневої системи та підсилити використання рослинами елементів живлення з ґрунту і мінеральних добрив. Це дає можливість прискорити повноцінне закладання репродуктивних органів (качанів) та отримати, в підсумку високий урожай.
Наступним критичним етапом у розвитку кукурудзи є період від 7-9 листків. У цей період активно наростає листкова поверхня, спостерігається інтенсивний ріст кукурудзи у висоту та формуються генеративні органи. Підживлення в цей період сприяє підсиленому споживанню основних елементів з ґрунту, підвищує хворобо- і посухостійкість рослин та покращує якісні показники врожаю. Для забезпечення кукурудзи необхідними мікроелементами в період 7-9 листків ми рекомендуємо вносити спеціальне комплексне мікродобриво розроблене для позакореневого підживлення кукурудзи Мікро-Мінераліс Кукурудза (норма витрат 1,0 - 1,5 л/га).
Відомо, що кукурудза дуже чутлива до нестачі цинку. Цинк бере активну участь у процесах обміну та синтезі протеїну, хлорофілу та вітамінів В, Р, С, впливає на процеси росту і розвитку, підвищує стійкість до несприятливих умов. За нестачі цинку можуть не зав’язуватися качани, зменшується ріст рослин через скорочення довжини міжвузлів, що призводить до зменшення врожайності на 25-35 %. Ознакою нестачі цинку є жовті смуги на молодих листках з обох боків між жилками, а також жовтий або білий колір всієї поверхні молодого листя.
Тому для забезпечення кукурудзи необхідною кількістю цинку в період 7-9 листків потрібно додатково вносити мікродобриво, призначене для компенсації дефіциту цинку в рослинах шляхом позакореневого підживлення Мікро-Мінераліс Цинк (норма витрат 1,0 – 1,5 л/га).

Рекомендації підготовлено ТОВ «Мінераліс Україна»

Аграрний магазин Нива - офіційний представник ТОВ «Мінераліс Україна»

Ми із задоволенням дамо відповіді на всі Ваші запитання стосовно продукції Мінераліс.

Віталій Кириченко, ТОВ "Мінераліс Україна"

Попередні статті