Отзывы о компании Нива - аграрный магазин niva.biz.ua
- Покупатель
Не всі сімена були у фірмовій упаковці виробника. Замовила семена огурків 3 -х сортів по 50од. з меншею ціною, за телефоном повідомили що такої розфосовки у виробника немае, та запропонували по 25од. вже значно дорожче. На пропозицію я погодилась адже товар мені потрібен. Отримала сімена у звичайних пакетиках, с чого стає зрозуміло, що розфасовку робили в офісі. То чому ж не можна було переслати у кількісті яку я замовила. РЕЗУЛЬТАТ - значна переплата. Вибачте але це шахрайство!
- Комментарий продавца
"Пользователь скрыл свои данные".
Ну звичайно "скрыл", як не "скрывать", коли ні за що, ні про що, обзивати людей шахраями.
Так, звичайно, в нашій роботі трапляються недоліки. Ми їх визнаємо і намагаємося виправляти. Але шахрайство, це вже занадто. Я не ховаю свого імені. На сайті розміщені реєстраційні документи. І в порядності співробітників компанії впевнений. Тож, вибачатися перед Вами після такого не буду, а лише спробую пояснити.
1. Насіння розфасовується в "оригінальну" упаковку виробником насіння або його представником в регіоні (країні). Але професійне насіння розфасовується в упаковки з великою кількістю насіння.
2. Професійне насіння розфасовується в дрібну упаковку представниками виробників насіння, але під торговою маркою фасувальника (продавця). На нашому сайті це: http://niva.biz.ua/g6806515-semena-melkaya-fasovka
3. Насіння перефасовується в "професійну" упаковку (не оригінальну) продавцями поважаючими себе.
4. Насіння перефасовується в Непрофесійну Не оригінальну упаковку (полієтиленові пакети, та інше) продавцями, для задовільнення тимчасового попиту. Робиться це не на постійній основі, а ситуативно.
5. Насіння, яке Ви купували, очевидно було в "оригінальній" упаковці, якщо така упаковка існує у виробника, і в "професійній" упаковці, якщо такої кількістної фасовки у виробника не існує.
6. Стосовно 50 насінин. Компанія фасувала в "професійну" упаковку насіння по 50шт. Але така фасовка не користувалася попитом. Тому від неї довелося поступово, частково відмовитися і перейти на фасовку по 25шт. Але в "професійну" упаковку, таку кількість не запакуєш. Надто дорого коштує фальгований пакет + етикетка. Тому доводиться пакувати в звичайні поліетиленові пакети. Це так звана ситуативна фасовка. Вивчення попиту і пошук дешевого варіанту упаковки. В даному випадку не професійної.
7. Ми не могли зафасувати 50 насінин, якщо передбачено 25, тому, що ми не робимо цього в магазині. Фасовка здійснюється в цеху. Згідно ТУ (технічних умов) і ТЗ (технічних завдань). Магазин продає те, що нафасовано. Ціна Вам була повідомлена до укладання угоди купівлі/продажу.
- Комментарий продавца
- Ирина В.
не все семена представленные на сайте были в наличии и не сразу смогли сформировать заказ
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук.
Для нас дуже важливі Ваші зауваження. Вони допомагають нам покращити роботу.
Стосовно насіння, Ваші зауваження повністю відповідають дійсності.
Система нашої роботи з насінням має свої особливості. Про них, наш оператор повинен був повідомити при першому спілкуванні. Система, спочатку досить не зручна для покупців. Постійні покупці, враховуючи особливість нашої системи, залишаються як правило, задоволені нашою роботою. Хоча буває всяке. По цій системі, працює не тільки інтернет магазин але й магазин у Новій Каховці. Проте у цієї системи є важливий плюс. Насіння у нас найсвіжіше, яке тільки можливо знайти в Україні, бо ми беремо його, з перших рук і не зберігаємо на своєму складі.
- Комментарий продавца
- Сергей Д.
продавцы и обслуживание отличное
- Роман Н.
- Сергей Б.
- Иван С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Андрей К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень вежливые продавцы,оценка-отлично.
- Владимир И.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Связались через 2 дня после напоминания. Товар указан на сайте "в наличии" - на самом деле его нет даже под заказ.
- Комментарий продавца
Вибачте, з Вашим замовленням ми дійсно погано спрацювали. Все було саме так, як Ви написали.
- Комментарий продавца
- Роман Н.
- Партнер
4 день как сделан заказ реквизитов не предоставили заказ не готов в прайсе написано товар есть на складе менеджер отвечает товар у поставщиков края нет
- Комментарий продавца
Реквізити на оплату ми висилаємо тільки, якщо замовлення скомплектовано повністю. Це робиться для захисту інтересів покупця.
Стосовно інших критичних зауважень, можу сказати лише одне - так, Ви праві. Вибачте за завданий клопіт.
Але під час спілкування, ми чуємо значно більше слів вдячності, від покупців, ніж зауважень.
- Комментарий продавца
