Відгуки про компанію Нива - аграрний магазин niva.biz.ua
- Ирина Д.
Спасибо за работу.Советую покупать всем в вашей компании.Вторую покупку тоже оформили у вас.В будущем планируем еще сотрудничать.
- Коментар продавця
Спасибо, что выбрали наш магазин. Мы стараемся для Вас. Хотя не все пока получается так, как хотелось бы.
- Коментар продавця
- Богдан К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
очень плохо
- Коментар продавця
Ви не вказали конкретно на наші прорахунки, тому ми не можемо відповісти аргументовано. Але спробуємо.
1. Ціни дійсно інколи не актуальні. В основному це буває з насінням. Тому, що імпортери реагують на курс валюти оперативно, а таких як ми сповіщають не надто оперативно. Ціни доводиться міняти мало не щодня. Це не знімає з нас відповідальності, але ми стараємося зробити все як найкраще.
Стосовно інших товарів, то ціни дуже рідко бувають не актуальні.
2. Замовлення виконано не в термін. Як правило, швидке виконання замовлення це наш козир, але дійсно бувають збої. Ми попереджаємо про можливі затримки. Можливо Ваше замовлення потрапило в період снігових заметів. В цей час, дійсно товари не йшли не до нас, не від нас. Навіть зараз, коли сніг почав сходити, велика кількість товарів постачальниками не відправлена, Вони не справляються з накопиченими об"ємами робіт. А за ними й нас спіткала така доля. Але при всьому цьому, ми визнаємо, що в нас бувають помилки і не вчасні відправки з вини наших співробітників. За що, адміністрація їх суворо карає. Якби ви надали більше інформації, то ми могли б запобігти повторенню таких ситуацій.
3. Зв"язуємося з покупцем ми одразу як на сайті з"является замовлення. Але і тут є недоліки. Ви праві. Технічне оснащення потребує оновлення. Чим ми і займемось найближчим часом.
4. Опис товара у нас актуальний, можливо не достатньо інформативний, можливо закрались помилки, але ми їх виправляємо.
Ми приносимо Вам свої вибачення за завдані неподобства і сподіваємося, що принаймні товаром, придбаним у нас, Ви залишитесь задоволені.
Дякую за коментар.
- Коментар продавця
- Вадим М.
компания сработала хорошо, все пришло в оговоренные сроки
- Наталья К.
- Олег Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Короче говоря компания работает оперативно без обмана, товар качественный, если еще что то понадобиться буду у этой компании заказывать.
- Владимир О.
Отличный продавец. Рекомендую!
- Юрий ю.
- виктор б.
- саша с.
- наталья с.
Отличная компания! Все очень понравилось!
